Tränare och kursledare

Tävlingsdans

Professionella tränare
Toni Tuominen

Tävlingsdans
Latinamerikanska danser
Uleåborg
Tilläggsuppgifter (på finska)
Mika Jauhiainen

Tävlingsdans
Standarddans
Kuopio
Tilläggsuppgifter (på finska)
Föreningens egna kursledare
Ritva Karhunen

Föreningsledare för tävlingsdans
040-5433 530
Lisätietoja
Vesa Karhunen

Föreningstränare för tävlingsdans
0400 801247
Lisätietoja
Jani Neulaniemi

Ledare för tävlingsdans
040-7402833
Tilläggsuppgifter (på finska)
Daniel Ahti

Ohjaaja
Vakio- ja latinalaistanssin alkeet
044-066 7701

Logdans

Föreningens egna kursledare
Hannu Haavisto

Sällskapsdansledare (SUSEL)
hannu.haavisto@rolling.fi
Tilläggsuppgifter (på finska)
Kirsi Haavisto

Sällskapsdansledare (SUSEL)
kirsi.haavisto@rolling.fi
Tilläggsuppgifter (på finska)
Tuija Joutsen

Sällskapsdansledare (SUSEL)
tuija.joutsen@rolling.fi
Tilläggsuppgifter (på finska)
Daniel Ahti

Logdansledare
daniel.ahti@rolling.fi
Tilläggsuppgifter (på finska)
Juha Nyqvist

West Coast Swing
juha.nyqvist@rolling.fi
Tilläggsuppgifter (på finska)
Tanja Nyqvist

West Coast Swing
tanja.nyqvist@rolling.fi
Tilläggsuppgifter (på finska)
Jaana Ranta

Logdansledare
jaana.ranta@rolling.fi
Tilläggsuppgifter (på finska)

Andra dansstilar och grupper

Föreningens egna kursledare
John-Paul Kyembe

Breakdance och Freestyle
Tilläggsuppgifter (på finska)
Figo Bacaj

Breakdance

Hanna Paavola

Knattedans
Träna upp din kropp (kehonhuolto)
Lisätietoja
Hanna Jakobsson

Bailadoras
Anne-Mari Vatunen

Ledare för bailatino
040-5337 528
Martha Zamora

Zumba
050-527 2146