Valmentajat ja ohjaajat

Kilpatanssi

Ammattivalmentajat
Toni Tuominen

Kilpatanssi
Latinalaistanssit
Oulu
Lisätietoa
Mika Jauhiainen

Kilpatanssi
Vakiotanssit
Kuopio
Lisätietoa
Seuran omat ohjaajat
Ritva Karhunen

Kilpatanssin seuraohjaaja
040-5433 530
Vesa Karhunen

Kilpatanssin seuravalmentaja
0400 801247
Jani Neulaniemi

Kilpatanssiohjaus
040-7402833
Daniel Ahti

Lasten kilpatanssin alkeet
044-066 7701

Lavatanssi

Seuran omat ohjaajat
Hannu Haavisto

Seuratanssinohjaaja (SUSEL)
hannu.haavisto@rolling.fi
Lisätietoa
Kirsi Haavisto

Seuratanssinohjaaja (SUSEL)
kirsi.haavisto@rolling.fi
Lisätietoa
Tuija Joutsen

Seuratanssinohjaaja (SUSEL)
tuija.joutsen@rolling.fi
Lisätietoa
Daniel Ahti

Lavatanssiohjaaja
daniel.ahti@rolling.fi
Lisätietoa
Juha Nyqvist

West Coast Swing
juha.nyqvist@rolling.fi
Lisätietoa
Tanja Nyqvist

West Coast Swing
tanja.nyqvist@rolling.fi
Lisätietoa
Jaana Ranta

Lavatanssiohjaaja
jaana.ranta@rolling.fi
Lisätietoa

Muut tanssit

Seuran omat ohjaajat
John-Paul Kyembe

Breakdance ja Freestyle
Lisätietoa
Figo Bacaj

Breakdance
Hanna Paavola

Lasten tanssi ja
Kehonhuolto
Hanna Jakobsson

Bailadoras
Anne-Mari Vatunen

Bailatino-ohjaaja
040-5337 528
Martha Zamora

Zumba
050-527 2146